اختصاصی

آموزش‌ها: ۴۰۳ ارائه‌دهندگان: ۶۲

آموزش‌های ویدیویی

آموزش آشنایی با Laravel 5.1
آموزش آشنایی با Laravel 5.1

لاراول یک فریم‌ورک متن بازPHP ، برای توسعه برنامه‌های تحت وب است که با معماری MVC نوشته شده است. ساختار این فریمورک شبیه سایر پروژه‌های نرم‌افزاری، در پی ارتقاع فریمورک‌ها نوشته شده است و همچنین از ایده‌های ناب سایر فریمورک‌ها نیز استفاده شده است. تاکنون ۵ نسخه از این فریمورک وارد دنیای اوپن سورس شده است. به دلیل غنی بودن کامپوننت‌های فریمورک سیمفونی، لاراول در ابتدا قسمت‌های مختلفی از جمله Routing، ORM، View را بر اساس کامپوننت‌های سیمفونی پیاده‌سازی کرد، ولی به تدریج اکثر قسمت‌ها بازنویسی شد و در حال حاضر فقط از چند کلاس سیمفونی در لاراول استفاده می‌شود. لاراول به شدت شی‌گراست و روش‌ها و الگوهایی در پیاده‌سازی آن استفاده شده است که تا به حال در کمتر فریمورک PHP مورد استفاده قرار گرفته است، از جمله Facade، Reflection، IoC، Method Injection و … لاراول از نسخه ۴ به بعد برای مدیریت وابستگی و کتابخانه‌ها از Composer استفاده می‌کند. هدف اصلی لاراول تمرکز بر توسعه برنامه و جلوگیری از درگیر بودن برنامه‌نویس با کدهای فریمورک است، یعنی کارها با کد کمتر و روان‌تر انجام بشود و توسعه‌دهنده بر منطق برنامه و نه چگونگی اجرای منطق تمرکز کند. برخلاف آنچه تصور می‌شود، لاراول هیچ شباهتی به فریمورک Codeigniter ندارد، بلکه هم از نظر معماری و هم از نظر API، شبیه فریمورک Phalcon است.

توسعه و پیاده‌سازی - توسعه وب
آموزش جامع امنیت و جلوگیری از نفوذ در فضای مجازی
آموزش جامع امنیت و جلوگیری از نفوذ در فضای مجازی

آموزش جامع امنیت و جلوگیری از نفوذ در فضای مجازی، تنها آموزش جامع امنیت در سطح پیشرفته است. منظور از امنیت در فضای مجازی، عبارت است از، برقراری شرایط و حالتی که دارایی‌های این فضا از خطر‌های مختلف محفوظ بماند و ترسی، نسبت به تهدید سایر دارایی‌های مادی و معنوی جامعه از این طریق نیز وجود نداشته باشد. مهم‌ترین مزیت شبکه‌های رایانه ای و مخابراتی (فضای مجازی)، تحول و دگرگونی در ابعاد مختلف سیاسی، امنیتی،اقتصادی، اجتماعی و اشتراک منابع سخت‌افزاری، نرم‌افزاری و دست‌یابی سریع و آسان به اطلاعات است. از سوی دیگر با استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات، فعالیتهای گوناگونی از قبیل اطلاع‌رسانی، داده‌ورزی، ارائه خدمات، مدیریت و کنترل و ارتباطات، از طریق ساز و کارهای الکترونیکی ودر فضای مجازی انجام میشود، که این فعالیتها در معرض چالش‌ها، آسیبها و تهدیدهای گوناگونی نظیر ارتکاب جرائم سازمان یافته، تخریب بانک‌های اطلاعاتی، حملات مختل کننده خدمات، جاسوسی، خرابکاری، نقض حریم خصوصی و نقض حقوق مالکیت معنوی قرار دارد؛ از این‌رو در عصر حاضر، امنیت در فضای مجازی به شکل قابل توجه ازمهم‌ترین موضوعات حیاتی، و از اهداف یک نظام امنیتی است. به طوری که نپرداختن یا رویکرد نادرست به امنیت دراین فضا، مانعی بزرگ برای پیشروی و گسترش کاربرد فناوری ارتباطات و اطلاعات، و ورود به جامعه اطلاعاتی خواهد بود. مهم‌ترین عامل ارتقای امنیت در فضای مجازی، خود کاربران هستند، هر کاربری که اطلاعات بیشتری در این زمینه دارد با امنیت سیستم‌های شخصی، حفاظت از اکانت‌ها وایمیل‌های شخصی، استفاده از ابزارها و برنامه‌های امنیتی قطعاً میتواند در فضای مجازی با امنیت بالاتری فعالیت و کار کند. بدین منظور، بنا به درخواست بالای شما عزیزان، این دوره فیلم آموزشی برای امنیت هرچه بیشتر شما در فضای مجازی تهیه و ارائه شده است.

فناوری اطلاعات و نرم افزار - مهندسی شبکه و امنیت
آموزش جامع CCNP OSPF همراه با سناریو‌های عملی
آموزش جامع CCNP OSPF همراه با سناریو‌های عملی

در این قسمت بحث جامعی به صورت تئوری روی پروتکل OSPF خواهیم داشت و سپس این پروتکل را به صورت Single Area پیکربندی خواهیم کرد. این پروتکل در اصل برای حل مشکلات پروتکل RIP طراحی شد و هم اکنون به خاطر ویژگی‌های خوبی که دارد، به یک پروتکل محبوب تبدیل شده است که در ISP های بزرگ استفاده می‌شود. این پروتکل، Link State است و از الگوریتم Shortest Path First استفاده می‌کند. همچنین قابلیت مسیریابی به صورت سلسله مراتبی دارد و بسیاری از محدودیت‌های پروتکل‌های Distance Vector را ندارد. استفاده از پروتکل OSPF باعث کاهش زمان همگرایی و افزایش سرعت مسیریابی می‌شود. هر روتر داخل یکAREA ، دارای اطلاعات کاملی از همان AREAاست، که در آن قرار دارند و یک Summary از اطلاعات‌AREA های دیگر خواهند داشت. برخی از ویژگی های برجسته OSPF: – در مسیر‌های با Cost مساوی، حداکثر تا 6 مسیر Load-balancing انجام می‌دهد. – توان کار با IPv4 و IPv6 را داراست. – به دلیل طراحی به صورت ناحیه‌بندی باعث کاهش ترافیک آپدیت‌ها می‌شود. –به علت Classless بودن از VLSM پشتیبانی می‌کند. – محدودیت روی تعداد Hop ندارد. – بر روی بسیاری از محصولات شبکه، حتی بر روی سیستم عامل تحت شبکه مایکروسافت Windows Server پشتیبانی می‌شود. – قابلیت کار در شبکه‌های پیچیده، گسترده و بزرگ را دارد. – اطلاعات را به صورت Multicast منتشر می‌کند.

فناوری اطلاعات و نرم افزار - مهندسی شبکه و امنیت
آموزش جامع پیاده‌سازی مدیریت Laravel
آموزش جامع پیاده‌سازی مدیریت Laravel

لاراول (Laravel) فریم ورک توسعه و طراحی سایت اینترنتی است که در زمان و هزینه شما صرفه جویی می‌کند و توسعه وب سایت را بسیار ساده می‌سازد. Laravel در زمان پیدایش خود جامعه کاربری PHP را تحت تاثیر خود قرار داد و برای خود جایگاه ویژه‌ای در بین فریم ورک‌های PHP باز نمود. دلیل محبوبیت لاراول، سادگی و سرعت بالای توسعه وب سایت، توسط این فریم ورک است. در حقیقت توسط Laravel می‌توانید برنامه‌های وب را با سریع‌ترین و با کیفیت‌ترین راه، پیاده‌سازی نمایید. با توجه به اینکه بخش‌های بسیاری در وب تکرای می‌باشند و نیازی به پیاده‌سازی مجدد ندارند، لاراول (Laravel)، به شما امکان تمرکز بیشتر بر قسمت‌هایی از نرم‌افزار را می‌دهد که هم اکنون وجود ندارد، و جزو بخش‌های جدید است. این فریم ورک به شما امکان استفاده از میانبر‌ها برای پیاده‌سازی بخش‌های تکراری برنامه وب را می‌دهد، که با استفاده از آن‌ها و اضافه نمودن کد‌های جدید می‌توانید به راحتی برنامه مورد نیاز خود را پیاده‌سازی نمایید.

توسعه و پیاده‌سازی - توسعه وب

دوره‌های ویدیویی به شکل اینترنتی قابل دریافت می‌باشند.

کتاب‌ها

کتاب‌ها در نسخه‌های الکترونیکی و چاپی می‌باشند.

بسته‌های آموزشی

بسته جامع آموزش CCNP OSPF همراه با سناریو‌های عملی
بسته جامع آموزش CCNP OSPF همراه با سناریو‌های عملی

پروتکل مسیریابی Open Shortest Path First که به اختصار OSPF نامیده می شود یک پروتکل مسیریابی Link state است که می‌تواند ترافیک‌های مربوط به پروتکل IP را مدیریت کند. OSPF نسخه‌های مختلفی دارد که در حال حاضر از نسخه 2 آن بیشتر استفاده می شود. بر‌خلاف برخی پروتکل‌ها که به صورت انحصاری توسط شرکت‌ها ارائه می‌شوند، OSPF یک پروتکل کاملا جامع و بدون وابستگی به هیچ برند خاصی است. تقریبا همه روترهایی که در دنیا وجود دارند از پروتکل OSPF پشتیبانی می‌کنند. پروتکل مسیریابی Open Shortest Path First یا OSPF از الگوریتم Shortest Path First یا SPF، برای جلوگیری از به وجود آمدن Routing Loop در توپولوژی شبکه‌ها استفاده می کند و به نوع یک شبکه Loop Free ایجاد می کند. OSPF فرآیند Convergence سریعی دارد و از طرفی قابلیت Incremental Update را نیز با استفاده از Link State Advertisement یا LSA فراهم می کند. همچنین یک پروتکل Classless است و به شما این اجازه را می‌دهد که برای طراحی یک ساختار سلسله مراتبی شبکه از VLSM و Route Summarization به راحتی استفاده کنید. این دوره آموزشی همراه با سناریو‌های عملی آن تهیه و تنظیم شده است.

مصطفی پورمنزه
بسته جامع آموزش نرم‌افزار متلب
بسته جامع آموزش نرم‌افزار متلب

متلب یک زبان سطح بالا و با محیطی جذاب است، که در ابتدا براساس زبان برنامه نویسی C توسعه داده شد. واژه متلب هم به معنی محیط محاسبات رقمی و هم به معنی خود زبان برنامه‌نویسی مربوطه‌است که از ترکیب دو واژه MATrix (ماتریس) وLABoratory (آزمایشگاه) ایجاد شده‌است. این نام حاکی از رویکرد ماتریس محور برنامه ‌است، که در آن حتی اعداد منفرد هم به عنوان ماتریس در نظر گرفته می‌شوند. کار کردن با ماتریس‌ها در متلب بسیار ساده است. در حقیقت تمام داده‌ها در متلب به شکل یک ماتریس ذخیره می‌شوند. برای مثال یک عدد (اسکالر) به شکل یک ماتریس 1×1 ذخیره می‌شود. حتی یک تصویر به شکل یک ماتریس سه بعدی ذخیره می‌گردد که بُعد اول و دوم آن برای تعیین مختصات نقاط و بُعد سوم آن برای تعیین رنگ نقاط استفاده می‌شود. فایل‌های صوتی نیز در متلب به شکل ماتریس‌های تک ستون (بردارهای ستونی) ذخیره می‌شوند. بنابراین جای تعجب نیست که متلب مخفف عبارت آزمایشگاه ماتریس باشد. متلب امکان آسان عملیات ماتریسی، محاسباتی و توابعی، استفاده از الگوریتم های مختلف و همچنین امکان ارتباط آسان با زبانهای مختلف برنامه نویسی را به کاربر میدهد. متلب دارای طیف کاربردی گسترده‌ای است، از جمله می‌توان به سیگنال و پردازش تصویر، ارتباطات، طراحی کنترلر، تست و اندازه‌گیری، مدل‌سازی مالی و تجزیه و تحلیل، و زیست شناسی محاسباتی اشاره نمود. همچنین امکان گسترش محیط متلب با استفاده از افزودن Toolbox برای اهداف مختلف داده شده است.

بسته جامع آموزش برنامه‌نویسی اندروید
بسته جامع آموزش برنامه‌نویسی اندروید

سیستم‌عامل اندروید یک سیستم عامل Open Source برای دستگاه‌های موبایل است، که ابتدا توسط یک شرکت خصوصی به نام موسسه Android طراحی شد. پس از ارائه چند نسخه از این سیستم عامل، شرکت توسعه دهنده آن توسط گوگل خریداری شد و بعد از آن بود که به سرعت در دنیای نرم‌افزار مطرح شد. بسته جامع برنامه‌نویسی اندروید از مقدماتی تا پیشرفته مبتنی بر آخرین تغییرات ۲۰۱۶ گوگل و مبتنی بر نرم‌افزار اندروید استودیو تهیه و در سایت پرآوید ارائه شده است. برخی مزیت‌های بسته جامع برنامه‌نویسی اندروید: • استفاده از آخرین نسخه SDK اندروید • اضافه شدن بحث Fragment ها • اضافه شدن مبحث Google map, Direction • ارسال Push Notification از طریق Firebase (پنل گوگل) این دوره آموزشی به سبک جدید،با کیفیت عالی آموزشی و به همراه پروژه‌های عملی مربوط به هر دوره تهیه شده هست. همچنین تعدادی نرم‌افزار کاربردی متناسب با این دوره تهیه و در بسته آموزشی قرار داده شده است.

سپیده کلیشادی و آرش سماک

بسته‌های آموزشی شامل محتواهای ویدیویی و نوشتاری هستند که برای شما ارسال خواهند شد.

ارائه‌دهندگان

بهروز عبادی
بهروز عبادی
محمد هزاره سلطانی
محمد هزاره سلطانی
امید مطهری
امید مطهری
سید علی اکبر سید نبوی
سید علی اکبر سید نبوی
ناصر سلماسی
ناصر سلماسی
سجاد تیموری
سجاد تیموری
حمیده میرزایی
حمیده میرزایی
اعظم هنری
اعظم هنری
آذر شفیعی
آذر شفیعی
نجیبه پردیس
نجیبه پردیس
محمد رضا پور میرزا
محمد رضا پور میرزا
محمد سجاد خرازی
محمد سجاد خرازی
نیلوفر  کلاه چی
نیلوفر کلاه چی
مهسا نوتاش
مهسا نوتاش
طاهره غلامی
طاهره غلامی
علی نوآیین
علی نوآیین
امیر حسین کیاه
امیر حسین کیاه
علی عظیمی
علی عظیمی
محمد محرابی
محمد محرابی
محسن مهدوی فر
محسن مهدوی فر
حسان امینی لو
حسان امینی لو
وهاب شالچیان
وهاب شالچیان
محمد تشکری
محمد تشکری
هدایت عباس زاده
هدایت عباس زاده
احسان رضاپور نیکرو
احسان رضاپور نیکرو
مسعود فرهد
مسعود فرهد
مهدی حسن پور
مهدی حسن پور
شهاب ماحوزی
شهاب ماحوزی
آرش سماک
آرش سماک
سعید جمشیدی
سعید جمشیدی
مهرداد صیف زاده
مهرداد صیف زاده
حمیدرضا نظری
حمیدرضا نظری
امیر خسروانی
امیر خسروانی
نوید نظافتی
نوید نظافتی
محمدرضا طباطبایی
محمدرضا طباطبایی
علیرضا تیموریان
علیرضا تیموریان
احسان احسانی
احسان احسانی
حبیب رستمی
حبیب رستمی
میثم محمدی
میثم محمدی
فریبرز فلاح زاده
فریبرز فلاح زاده
محمد مهدی بزرکار
محمد مهدی بزرکار
نیما صالحی
نیما صالحی
امین خسرو شاهی
امین خسرو شاهی
محمدرضا پورمیرزا
محمدرضا پورمیرزا
محسن سعیدی
محسن سعیدی
بهروز کمالیان
بهروز کمالیان
علی مائین
علی مائین
محمدرضا رازیان
محمدرضا رازیان
عماد قربانی نیا
عماد قربانی نیا
آرمان گلشنی
آرمان گلشنی
بردیا علمی
بردیا علمی
حمید  عسگری
حمید عسگری
سپیده کلیشادی و آرش سماک
سپیده کلیشادی و آرش سماک
مصطفی پورمنزه
مصطفی پورمنزه
فرشاد زینعلی
فرشاد زینعلی
احسان  مینایی زاده
احسان مینایی زاده
محمد هزاره سلطانی
محمد هزاره سلطانی
محمد رضا رازیان
محمد رضا رازیان
جلال حاج غلامعلی
جلال حاج غلامعلی
حمید  عسگری
حمید عسگری
جواد جعفری
جواد جعفری
پوریا فرهد
پوریا فرهد